Ustawne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe

Mieszkanie na sprzedaż
630 000 PLN, Pow. 47,70 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo Jelonki Północne , Jana Olbrachta
Rok budowy:
2001
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
399714
Cena za m2:
13 208 PLN
Mieszkanie:  Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (ogrodem zimowym) od strony południowej, sypialnią i kuchnią od strony północnej.
Dwa przestronne pokoje (sypialnia z większymi skosami i oknami połaciowymi, salon z oknami połaciowymi oraz dużym podwójnym oknem balkonowym - wyjściem na ogród zimowy czyli oszklony balkon). Oddzielna widna kuchnia z oknami połaciowymi. Łazienka z wanną. Jest pomieszczenie dodatkowe - pralnia / garderoba, które można przywrócić pierwotną funkcję toalety.
Wszystkie pomieszczenia mają osobne wejścia. Mieszkanie jest ustawne i słoneczne i zadbane.
Lokal położony jest na ostatnim trzecim piętrze w budynku bez windy.
Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w innym budynku na tym osiedlu na poziomie -1.
Osiedle oddane do użytku w 2001 orku zostało zaprojektowane tak, że balkony są od strony słonecznej - południowej. Wygodne układy mieszkań z uwzględnieniem komfortu mieszkańców.
Osiedle od początku miało charakter strzeżonego z kontrolą dostępu, ochroną i recepcją w budynku przy wejściu głównym. Jest większa odległość między budynkami w porównaniu z nowymi osiedlami. Dużo zieleni i przestronne osiedle z czterema kameralnymi budynkami (ponad 1,2 ha).
Osiedle jest na bieżąco utrzymywane. W ostatnich latach przeszło remonty takie jak: wymiana dachów, wymiana instalacji wodnej, remont patio.
Otoczenie: urokliwe miejsce wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej (strona południowa) i zieleni (Osiedle Przyjaźń- strona północna). Od strony wschodniej i zachodniej są kameralne osiedla. W okolicy jest pełna infrastruktura (sklepy, usługi, poczta, rozbudowana sieć paczkomatów, kawiarnie, restauracje i centra handlowe).

Okolica: Granica Woli i Bemowa. Do centrum 7 km. Dogodny wyjazd z miasta do tras S8, A2. Cicha okolica a jednocześnie blisko do komunikacji (autobusy i tramwaje) i dystans spaceru do nowopowstającej stacji metra Powstańców Śląskich przy Ratuszu Bemowo (7-10 min, 500 m). Z tej stacji do centrum podróż zajmie 12-14 minut.

To jest jedna z ciekawszych propozycji na rynku z uwagi na kameralne osiedle, ładny rozkład mieszkania oraz okolicę.
Jeśli poszukujesz mieszkania w cichej okolicy blisko komunikacji zadzwoń by ustalić termin wizyty.
Nieprawidłowy adres E-mail