Zielonka, Kolejowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 670 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 18
  • Lokalizacja : Zielonka , Kolejowa
  • Rok budowy : 1989
  • Numer oferty : 481372
  • Powierzchnia działki : 1 132 m2
  • Cena za m2 : 1925.37 PLN

Polecam na sprzedaż nieruchomość w Zielonce z wysoką stopą zwrotu z inwestycji.
W skład nieruchomości wchodzą dwa budynki mieszkalno - usługowe posadowione na działkach o łącznej powierzchni 1134 m². Doskonały punkt Zielonki. Do stacji kolejki 1 km. Do ul. Piłsudskiego i komunikacji autobusowej ok. 200 m. W okolicy pełna infrastruktura, szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, restauracje, punkty usługowe, bank i poczta.
Stan obecny:
1. Nieruchomość z wjazdem od ul Kolejowej
Budynek mieszkalno - usługowy o powierzchni 300 m², w którym obecnie funkcjonuje szkoła języków obcych oraz czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m² z niezależnym wejściem. W bryle budynku garaż na jeden samochód, do którego wjazd jest od strony ul. Kolejowej.
Wynajęcie powierzchni w której funkcjonuje szkoła za kwotę ok. 4 000 - 5 000,- oraz mieszkanie za kwotę 2000,-. Są to kwoty netto gdyż najemcy ponoszą dodatkowo koszty mediów według faktycznego zużycia. Łączny dochód z wynajmu 7 000,- co daje stopę zwrotu w wysokości min 10% rocznie.

2. Nieruchomość z szerokim wjazdem od ul. Skorupki.
Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 370 m² podzielono na dwie funkcje w ten sposób, że na parterze budynku znajdują się pomieszczenia usługowo-magazynowe z możliwością wjazdu samochodem dostawczym do wnętrza budynku połączone z recepcją. Na piętrach znajdują się trzy niezależne mieszkania.

Możliwości uzyskania przychodu z wynajmu:
Powierzchnia usługowa, w której przez wiele lat funkcjonowała drukarnia obecnie jest wynajmowana na cele magazynowe za 3000 netto plus opłaty za media. Dochód z dwóch wynajętych mieszkań jest w wysokości 2200 netto. Trzecie 3 pokojowe mieszkanie obecnie czeka na najemcę. Można je wynająć za ok. 2000-3000,-. Łączny dochód z wynajmu nieruchomości na poziomie 7 700,- co daje bardzo wysoką stopę zwrotu na poziomie - 18% rocznie.

Możliwość przebudowy i odsprzedaży z zyskiem. Koncepcja przebudowy na załączonych zdjęciach i planach.

Doświadczony inwestor może uzyskać wyższe stopy zwrotu. Można też budynki przebudować, zmodernizować i uzyskać lepsze parametry nieruchomości.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nieruchomością.